Działalność naszego biura rachunkowego datuje się od roku 1992. Początkowo opierała sie ona na jednoosobowej działalności gospodarczej. Wiele lat później, mając już ugruntowaną pozycję na rynku usług księgowych, postawiliśmy na zmianę formy prowadzenia naszej działalności. I od roku 2000 istniejemy pod szyldem spółki cywilnej ARBIUR.

Wieloletnie doświadczenie we współpracy z Klientami instytucjonalnymi różnych branż w zakresie znajomości prawa podatkowego oraz prowadzenia księgowości, kadr i ZUS, gwarantuje Państwa firmie obsługę księgową na najwyższym poziomie i zgodną z obowiązującymi przepisami podatkowymi i prawnymi. Nasi wybitni specjaliści o wysokich kwalifikacjach i dużej wiedzy w sposób profesjonalny będą reprezentować Państwa firmę we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych.

Synonimem rzetelności biura jest uzyskana w 1997 roku licencja Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Posiadamy także Polisę OC w PZU S.A., co Państwa firmie zapewnia bezpieczeństwo merytoryczne i finansowe. Od roku 2007 posiadamy także drugi Certyfikat Księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów.

Kompleksowość, terminowość i profesjonalizm, a przede wszystkim, znajomość aktualnych zagadnień podatkowych i księgowych, to nasze niewątpliwe atuty.Na uwagę zasługuje również fakt, iż jesteśmy jednym z niewielu biur rachunkowych, które oferują obsługę księgową w siedzibie Klienta.

W związku z wejściem przepisów o przesyłaniu pliku JPK pragniemy poinformować naszych obecnych jak i przyszłych Klientów, że nasze biuro jest całkowicie przygotowane do nowych obowiązków dla przedsiębiorców.

Zapraszamy do współpracy.

Copyright © 2017 by Arbiur. Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.